ФК "МЛАДИ РАДНИК" - ФК "Лукавац" 2 : 1  (2:0)

Стадион: Colony Arena

Гледалаца: 50

Судија. Предраг Петровић (Ваљево)

Стрелци: Димитријевић у 6 и Митровић у 17.минуту (Млади Радник) , Б.Марковић у 47.минуту (Лукавац)

Жути картони: Ђ.Јовановић, Теофиловић, Л.Продановић и Митровић (Млади Радник), Јаковљевић, Б.Матић (Лукавац)

Црвени картон: Војислав Леонтијевић у 83.минуту (Лукавац)

ФК "МЛАДИ РАДНИК": Ђ.Продановић, Митровић, Плећић (од 83.минута Пантелић), Л.Продановић, Ђ.Јовановић, Јанковић 8од 64.минута Р.Јовановић), Јездимировић, Теофиловић, Илић (од 80.минута Чабаркапа), Тодоровић, Димитријевић

ФК "ЛУКАВАЦ": Срећковић, М.Марковић (од 46.минута М.Леонтијевић), Б.Марковић ( од 78.минута Јањић), В.Леонтијевић, Тошев, Стојановић, Јаковљевић (од 46.минута Нићифоровић), Поповић, Илић, Јовановић, Матић

Добра игра Колонијаша у првих пола сата била је довољна за коначну победу у овом делу сезоне. Већ у 6.минуту Димитријевић је добро испратио акцију свог тима, а у 17.минуту после корнера највиши у скоку је био Митровић за 2 : 0. У другом делу утакмице гости су покушавали да ураде нешто више, смањили евро голом Бранка Марковића одмах на почетку, али за више нису имали ни знања ни снаге. Домаћин је имао пар добрих прилика, али је Тодоровићем ударац зауставила статива, а у пар наврата од Лазара Продановића, Илића и Димитријевића успешнији је био одлићни голман Лукавца Срећковић.